Licencje zawodnicze

Opublikowano: piątek, 06 listopad 2020

Zasady przedłużania Licencji Zawodniczych

  1. Od 2019 roku wniosek o przedłużenie Licencji Zawodniczej składamy wyłącznie poprzez portal informatyczny PZSS: https://portal.pzss.org.pl/. Po zalogowaniu na swój indywidualny profil szukamy zakładki „Licencje i patenty” po czym na podstronie „Moje uprawnienia” wybieramy opcję „Złóż wniosek”. Zależnie od używanego systemu operacyjnego komputera przycisk tej opcji powinien znajdować się po prawej stronie na wysokości aktualnej Licencji.
  2. Klub zobowiązany jest do zbierania dokumentacji potwierdzającej „osobostarty” zgodnie z Regulaminem przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczej §7 p. 4 i 7. Dlatego zawodnicy proszeni są o przesyłanie komunikatów z zawodów, w których brali udział. W formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie papierowej WMKS Kormoran, 11-036 Naglady, ul. Wiejska 3. Jeśli zawodnik odbył „osobostarty” w zawodach organizowanych przez nasz Klub, proszony jest o poinformowanie o tym Zarządu, najlepiej na w/w adres elektroniczny.
  3. Od 2019 roku to Kluby zobowiązane są zebrać i przekazać do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego opłatę za wydanie licencji. Obecnie wynosi ona 50 zł i musi zostać uiszczona na Konto naszego Klubu w banku WBS Jonkowo 16 8857 1067 3006 0609 4302 0001. Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: Licencja (rok na który ma być wystawiona licencja).
  4. Warunkiem przedłużenia Licencji jest uregulowanie składek klubowych za rok, na który wystawiona ma być Licencja. Również zaległości w składkach blokują możliwość przedłużenia Licencji. Składka roczna wynosi 280 zł i winna być uregulowana przelewem na w/w konto. W tytule prosimy podać: Składka (podać rok za który wnoszona jest składka).